Вислів «двічі в одну річку не увійдеш» виявився хибним. Від 11 червня керівником відділу культури у місті Володимирі-Волинському призначено Романа Віслобокова, котрий близько року тому вже очолював культуру міста. Проте на той час через певні причини змушений був звільнитися. Саме з призначення й розпочалася щотижнева оперативна нарада 12 червня за головуванням міського голови.

Нині у місті проходить опитування пільгової категорії громадян відносно монетизації пільг на проїзд   пасажирським транспортом. Як наголосив начальник управління соціального захисту населення Олександр Смикалюк, чаастина пільговиків не надто оптимістично сприймають подібну новацію. Бо не уся пільгова категорія матиме на це право. До її переліку не внесено пенсіонерів.  На це міський голова зауважив, що один пільговик може раз скористаиися транспортом, а інший – курсуватиме містом по декілька разів на день.

Досить критично підіймалоося питання кількості таксі у Володимирі-Волинському. Зокрема, стосовно їх обліку та сплати податків. Автомобілів безліч, а ось чи усі вони офіційно зареєстровані – невідомо.

Вже два роки поспіль жителям багатоповерхівок по вулиці Ковельській, 106 та 108 міська влада обіцяє провести ремонт дахового покриття. Проте час спливає, а ремонт так і не розпочався. Як і те, що дорожня організація під керівництвом Миколи Хільчука все ніяк не може нанести до вулицях міста дорожню розмітку. Дійшло мало не до абсурду.  Щоразу у Хільчука є оправдання: то тендери не провели на постачальника фарби, то ще фарби не завезли.

Місто й надалі готується до свого ювілейного дня народження. У парку «Слов’янському» приступили до реконструкції доріжок. Зважаючи на це, доручено виважено підійти до якості бруківки та не вкладати доріжки бруківкою типу «старе місто».

Досить повільно йдуть ремонтні роботи на прибудинковій території Ковельської, 113,   вулицях Залізняка та Кривоноса. Термін здачі – до Дня Конституції.

І насамкінець. Відпочинкові зони міста. Їх практично немає. Озеро Лісне заросло, цвіте і орендар жодним чином не дбає про те, щоб привести це водне плесо до відповідного стану. Міський пляж також, окрім піску, не облаштований відповідними спорудами. Бруківчатих доріжок немає, одні стежки, які заросли бур’янами. «Політика – політикою. А господарством потрібно займатися», – звернувся до своїх заступників міський голова Петро Саганюк.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!