Багато пенсіонерів, особливо сільської місцевості, звикли до того, що пенсію їм приносить поштарка. Проте найближчим часом готуються кардинальні зміни в Укрпошті. І не факт, що усім  доведеться перейти на банківське обслуговування. Тобто, кожному потрібно  буде оформити банківську картку та знімати кошти у  банкоматах.

Про скорочення персоналу Укрпошти на оперативній нараді 12 червня повідомила керівник Володимир-Волинського центру поштового зв’язку Алла Барабаш. Вже й так у селах не вистачає поштарів, є вакантні посади, але мізерна оплата праці та додаткові функціональні обов’язки (торгувати паралельно продуктами та іншими товарами) не влаштовують людей. А тепер ще й скоротять те, що мають в штаті.

Що ж буде далі? Пенсійний фонд без зайвих сузиль переведе пенсіонерів на банківське обслуговування. А як же тим бабусям та дідусям із далекої Коритниці чи Маркелівки добиратися до банку, щоб одержати свою пенсію? Бо банокматів у жодному селі немає. Відділень банків тим більше. Як бути селянам?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!