Все ж таки молодь Володимира-Волинського є активною та небайдужою не лише до життя свого міста, а й організації різноманітних культурно-історичних заходів. Саме про підготовку до фестивалю «Княжий», Дня молоді, 1030-річчя з дня заснування древнього Володимира обговорювалося 12 червня учасниками молодіжної ради при виконавчому комітеті. Окрім цього, напередодні завершення каденції нинішнього складу ради було подано коротенький звіт про роботу. Внесено пропозицію щодо поповнення ради новими молодими та активними людьми міста: Оксани Сапіги та Юзвенка Дмитра.

Проте на завершення засідання голова молодіжної ради Максим Климюк виступив із дуже важливою заявою: він оприлюднив декілька звернень відносно вирішення питання щодо повернення історичної назви міста, засновником якого є князь Володимир.

Досить активним було обговорення  програми дводенного фестивалю «Княжий», який співпадає із Днем молоді. Максим Климюк запропонував подати свої пропозицію щодо конкурсів, майстер-класів чи інших культурних заходів, які б не перепліталися  з програмою «Княжого». На що  членами ради подано пропозицію відносно встановлення   табличок екологічного спрямування. Щось на кшталт «Не сміти», «Прибери», «Не кидай». Проте, як наголосив Максим Климюк, зміст таблички повинен бути або таким, щоб кидався у вічі, або ж таким, що мимоволі змусить не лише не засмічувати місто, а й усміхнутися. Поки що дана пропозиція вивчається, на що виділено тиждень часу.

Щодо святкування Дня міста, з інформацією по якому виступив начальник відділу культури Роман Віслобоков, у присутньої молоді було декілька пропозицій щодо майстер-класів. Крім того, запропновано передбачити програмою  виступи молодих людей, які виконуватимуть пісні різними мовами світу.  А переможця подібного конкурму запропоновано обрати юним обличчям міста.

Щодо роботи ради, то голова Максим Климюк подякував усім присутнім за активність, небайдужість та побажав обирати новий склад ради не лише із студентської, учнівської молоді, а й з числа молодих керівників та підприємців.

І насамкінець. Звернення до міського голови Петра Саганюка, виконавчого комітету щодо повернення історичної назви місту без додаткової «Волинський» підхопили усі присутні. Це питання вже неодноразово підіймалося, однак чомусь  далі розмов справа не рухалася. Час йде, історію вже не вдасться переписати, тому молодь міста ставить перед міською владою завдання – зробити все можливе для  того, щоб зрушити дану проблему з мертвої точки.

«Для того, щоб повернути місту історичну назву – не потрібно жодного референдуму. Для цього вартує провести лише громадське обговорення.  Це передбачено законом. Надіємося, що юридичний відділ  виконкому Володимир-Волинської міської ради вивчить дане питання та підготує усі необхідні документи. Вважаю, що для влади позиція молоді у цьому плані повинна  бути пріоритетною», – зауважив на завершення засідання голова молодіжної ради Максим Климюк.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!