Поки міська влада разом з нардепом Ігорем Гузем працює на будівництвом нового сміттєзвалища, воно  вже утворилось за межами міста, а саме у селі Острівок, що належить до Зимнівської ОТГ. Точніше – воно було, але щоразу збільшується в об’ємах і є “невидимим”.  “Чому “невидимим”, бо існує понад двадцять років, а його весь цей час “не бачили” ні районна влада, яка керувала у ті періоди, ні екологічна служба. І нинішнє керівництво “не помічає”. Такий собі примарний сміттєвий полігон для побутових відходів.

Це місце жителі називають кар’єрами. Там колись видобували пісок для будівництва, згодом утворилась водойма, біля якої й досі проводять дозвілля відпочивальники. На жаль, траплялись і трагічні випадки, під час яких тонули люди. Глибина  є чималою, особливу небезпеку становлять ями, які утворились внаслідок видобутку піску. Тож тим, хто не вміє плавати, варто бути обережним, бо можна оступитися і потрапити в одну з них. Невідомо як зараз, але колись там водились величезні раки, і бажаючих їх наловити, було чимало. Здебільшого, це хлопчаки, котрі за кілька годин мали непоганий улов.

З одного боку, ніби непогана місцина для відпочинку. З іншого –  територія стихійного лиха поблизу житлових будинків, яка збільшується у розмірах. Зі слів очевидців, сміття стає дедалі більше, але  ніхто нічого не робить. Окрім того, воно перетворилося на певний вид заробітку. Бо там можна побачити людей, котрі збирають пляшки, макулатуру, які потім здають на пункти прийому і мають гроші.

До яких ще розмірів воно має вирости, щоб на нього звернули увагу? Може варто вже щось робити із цим?

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!