Корупція у медичній сфері аж ніяк не хоче викорінюватись. Це – золота жила, яка годує недобросовісних лікарів, котрі заробляють на хворих. А коли ними є онкохворі діти, – подвійний злочин. Виконуюча обовязки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун докладає усіх зусиль, щоб такі ганебні явища як корупція та хабарництво назавжди зникли з медицини, однак, як показує досвід, це не так просто.

“Зараз НДСЛ Охматдит стикнулася з великим викликом – змінюючи систему, прогресивний колектив лікарні змушений долати опір хабарників, які довгий час наживалися на маленьких пацієнтах.

Два працівники Охматдиту, отримавши догану за те, що змушували купувати дорогі препарати, які при цьому були на складі, саботували закупівлю ліків – намагаються зупинити реорганізацію всього закладу. А цілий комітет з питань охорони здоров’я ВРУ, з ініціативи Тетяни Бахтеєвої, замість того, щоб охороняти здоров’я маленьких пацієнтів, планує поїхати до лікарні на виїзне засідання 20 червня – охороняти лікарів, які вимагають хабарі. 

Трансформація системи охорони здоров’я викорінить можливість корупції в українських лікарнях. Проте хабарники так просто не підуть. Коли все суспільство знатиме факти про тих, хто наживається на людському горі, в них не буде можливості маніпулювати та продовжувати грабувати людей”, – пише на своїй сторінці у Фейсбук Уляна Супрун.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!