Ось таку картину можна спостерігати у провулку Івана Федорова, що межує з вулицею Шухевича. Одна з її мешканок,  Альона Тютлікова, виставила ці фото на своїй сторінці у Фейсбук з текстом, у якому висловила обурення на адресу місцевої влади, яка, з її слів, ось уже п’ять років обіцяє прокласти асфальт. Однак і досі справа не зрушила з місця. ” Як мені з дитячим візочком звідси виїхати? Чи чекати поки зійдуть великі води?”, – йдеться у дописі.

Як розповіла виданню жінка, жителі провулку неодноразово звертались із  заявами до міського голови Петра Саганюка. Його заступник Ярослав Матвійчук навіть виїждав на місце і оглядав фронт робіт. Обіцяли виготовити проектно-кошторисну документацію, хоча люди були готові за власний кошт це зробити аби швидше відремонтували цей відрізок дороги. Чекали на комісію восени минулого року, яка чомусь так і не дійшла. І так триває  кілька років поспіль.

-Обіцяного асфальту чекаємо й досі, – говорить пані Альона. – А поки мусимо терпіти ось такі незручності через величезні калюжі, що утворюються на всю вулицю після дощу. А в мене мала дитина, і як маю вибратись з візочком до цивілації? А вона – за кілька метрів. Скільки ще годуватимуть нас обіцянками? І коли, зрештою, їх виконають?

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!