Свято для діток з особливими потребами підготували та провели юні відпочивальники табору «Enqlish-Ляндія» на Світязі.

Ось уже кілька днів поспіль дітвора проводить цікаве дозвілля на березі одного з мальовничіших озер Волині. Організатором є репетиторський центр «Діалог» за сприяння керівника ТЗоВ «Гербор-Холдинг» Олега БОРБЕЛЮКА.

Програма передбачає багато заходів, один з яких вирішили присвятити саме малечі, котра потребує особливої уваги. У рамках проекту «Турбота взамін на любов», який продовжує тривати далі, його учасники разом з вихованцями інклюзивно-ресурсного центру, котрі  долучились до поїздки, завітали до табору, де для них юні відпочивальники організували незабутнє свято з фарбами, кульками, танцями, розмальовками та різноманітними іграми. Організатори таким чином намагались донести до дітей, що кожен з них унікальний по-своєму і неповторний. І хоча хвороба деяких обмежила у русі та інших потребах, але вони теж прагнуть жити та радіти життю. А коли відчувають до себе хороше та привітне ставлення інших дітей, їхні серця наповнюються щастям.

Відпочивали не тільки діти, а й батьки, котрі увесь свій час присвячують їм. Тож, можна сказати, свято вдалося для усіх.

До його організації долучились депутат міськради Максим Климюк, котрий не тільки підтримує проект, а й завжди допомагає родинам, у яких виховуються діти з особливими потребами. Оксана Сапіга та Наталка Матеуш. Додому повертались у гарному настрої та сповнені емоцій.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!