Українські банки блокують платіжні картки. Це роблять для перевірки клієнтських даних і боротьби із шахраями. Рахунки обіцяють розблокувати, коли клієнт надасть співробітнику установи паспорт та ідентифікаційний код, пише vesti-ukr.com.

Також картки блокують у клієнтів Ощадбанку і Приватбанку. Проте тут людей заздалегідь попереджали та просили прийти у відділення. Такі перевірки вони мають право робити лише раз на рік.

“Вимога НБУ про перевірку клієнтів набула чинності ще 2015 року, але зараз банки почали активніше її виконувати. В основному моніторинг проводять за тими клієнтами, які відразу ж після зарахування коштів знімають готівку. При цьому немає розрахунків у магазинах. Такі карти відразу ставлять на додатковий контроль, і людей змушують частіше проходити ідентифікацію.
Ще однією причиною для блокування є нерівномірні доходи. Тоді банк може зупинити підозрілу операцію із переведення великої суми коштів і заблокувати карту. У цьому випадку під підозру потрапляють особи, які не мають постійного місця роботи.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!