Обговорення у соцмережах ініціативи молоді щодо повернення історичної назви місту триває. На сьогодні в опитуванні упродовж кількох днів на сайті “Володимирмедіа” взяло участь  835 респондентів, з яких 653 виступають – “ЗА”! Видання продовжує цікавитись думкою громадян. і сьогодні дізнаємось, що думають про це:

Народний депутат України Ігор ГУЗЬ. Я – за повернення місту історичної назви. Вважаю, це було б правильним рішенням. Однак до нього потрібно грамотно підготуватись. Провести широкі громадські обговорення, вивчити усі питання і максимально продумати як мінімізувати проблеми людей, що можуть виникнути після перейменування. А відповідне рішення буде приймати Верховна Рада України на підставі звернення міської ради. Варто зазначити, ще одному місту в Україні – Переяславу-Хмельницькому громада теж вирішила повернути історичну назву. І нічого страшного не сталося. Головне – грамотний підхід, і все буде добре.

Начальник Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України Григорій ЦАЛЬ-ЦАЛКО. Історичну назву місту повертати треба, так місто назвали його засновники. І вони певно не хотіли б щоб народжене ними дитя називали по іншому. Тим більше, ідея перейменування неодноразово піднімалась в місті. Фінансовий бік питання – тема для глибокого вивчення і обговорення. На допомогу- досвід перейменування багатьох українських міст, мається на увазі не в рамках декомунізації.

Священник УПЦ КП отець Євген РЯБЕЦЬ. Повністю підтримую ідею з поверненням Володимиру його історичної назви. Це питання назріло давно і неодноразово порушувалось на різноманітних заходах, зокрема і митрополитом Луцьким та Волинським УПЦ КП Михаїлом. То була велика помилкаЮ коли вирішили зробити його з додатком – «Волинський», яку варто виправити і повернутись до витоків.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!