На Волині викрито контрабандистів, які за сприяння службовців митниці хотіли уникнути сплати до бюджету 40 тис. доларів США. Про це йдеться у “Волинських новинах” з посиланням на  прокуратуру області.
У рамках реалізації програми дій Кабінету Міністрів України “Україна без контрабанди”, спрямованої на ефективну боротьбу з контрабандою та тіньовими схемами на митниці, прокуратурою Волинської області у взаємодії з центральним апаратом Служби безпеки України та Управлінням СБУ в області викрито механізм протиправної мінімізації митних платежів.
Зупинивши 21 червня 2018 року вантажний автомобіль, який, згідно з документами, ввіз в Україну через міжнародний пункт пропуску «Ягодин» Волинської митниці ДФС «конструкцію будівельну збірну з чорних металів (вживану теплицю)», задекларованою вартістю 36 тис. грн., правоохоронці виявили у ньому автозапчастини, ввезені контрабандою.
Вартість запчастин – майже 200 тис. доларів США, при цьому митні платежі, сплати яких до державного бюджету зловмисники хотіли уникнути, становлять близько 40 тис. доларів США.
Сприяли ж їм у цьому посадовці міжнародного пункту пропуску «Ягодин» Волинської митниці ДФС, які пропустили вантажівку з корисливих мотивів за неправомірну вигоду.
У кримінальному провадженні, розпочатому за фактом одержання неправомірної вигоди службовими особами митних органів (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України) триває досудове розслідування.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!