Упродовж двох днів у Володимирі-Волинському проходитиме фестиваль “Княжий”. “Відповідно до звернення  народного депутата України Гузя І.В. на час його проведення  23 та 24 червня заборонено  продаж пива (крім безалкогольного),  алкогольних та слабоалкогольних напоїв у закладах торгівлі та продаж на винос у закладах ресторанного господарства, розміщених на території міста Володимира-Волинського. Відповідне рішення було прийняте  виконавчим комітетом міської ради 21 червня 2018  року”, – йдеться на сайті міськради.

Однак деякі підприємці проігнорували заборону, і продовжують продавати спиртне. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч, і додав відео.

“Сьогодні вночі вирішив перевірити, як виконується рішення Виконкому Володимир – Волинської міської ради про заборону продажу алкоголю під час Фестивалю «Княжий» який відбудеться 23-24 червня поблизу міста Володимир – Волинський.  Заклад Маяк, власником якого є депутат міської ради – Андрій Принда безперешкодно продавав алкоголь сьогодні, 23 червня.

Пане Андрію, я розумію, що ви є бізнесменом, але Ви також є депутатом міської ради. Будь ласка, виконуйте рішення Виконкому, не будьте вже такими жадібними!
Команда нардепа разом із міською та Зарічанською сільською радами організовує цікавий фестиваль для наших жителів, а ви на споюванні місцевого населення хочете на цьому нажитись.
Дане відео буде передане у відповідні інстанції, чекайте гостей!”

Нагадаємо: Верховна Рада надала органам місцевого самоврядування повноваження встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових. Проект закону №3149 підтримали 230 народних депутатів.

Законом надано повноваження органам місцевого самоврядування встановлювати заборону продажу пива та алкогольних напоїв суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) в певний час доби в межах відповідної адміністративної території.

Законом встановлено адміністративну відповідальність за торгівлю пивом та алкоголем у заборонений органом місцевого самоврядування час доби.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!