З 13 по 16 червня у столиці Казахстану Алмати відбулася виставка меблевої продукції. в якій за запрошенням казахських партнерів торгової компанії «Gerbor Kazakhstan» взяло участь ТОВ «ГерборХолдинг» із Володимира-Волинського.

На  виставку підприємство прибуло із новинками корпусних меблів, яких налічувалося більше 10 різноманітних видів. Їх зустріла прекрасна країна та гостинний народ. Тому додому володимирські меблевики привезли масу приємних вражень.

Як наголошує начальник відділу ТОВ «ГерборХолдинг» Леся Асмолкова, в Алмати відбулася зустріч старих друзів. Проте володимирські меблевики віднайшли й ряд нових, оскільки поряд із меблевими новинками, на виставці презентували свою продукції  виробники фурнітури, зокрема із Італії. Власне із керівником однії із цих компаній, якому вкрай сподобалися «герборовські» меблі, відбулася попередня домовленість про постачання фурнітури.

Крім цього, приємно відмітити й те, що  представники однієї казахської фірми із Кокшетау зацікавилися  меблями із Володимира. Є надія, що згодом укладеться ряд договорів на їх поставку

-Наші меблі є одними із найкращих, адже колектив на чолі із директором Олегом Борбелюком ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно рухається вперед, – наголошує в розмові Леся Олександрівна. – Автором багатьох проектів являється сам Олег Васильович. Адже ми чітко розуміємо, що час не стоїть на місці. Тому щоразу на виствку ми намагаємося подати найкращі новинки.

Про нових партнерів говорити поки що рано. Але усі учасники виставки, яка до речі, проходила напередодні міжнародної меблевої виставки, були приємно захоплені як якістю меблевої продукції із Володимира, так і дизайном у співвідношенні до ціни.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!