Вже більше півроку точиться розмова про повернення пам’ятної дошки полеглим у Другій світовій прикордонникам на фасад приміщення Володимир-Волинського вищого професійного училища. Рішення про її зняття  прийнято на одному із засідань  виконкому Володимир-Волинської міської ради за ініціативою члена виконкому Приступи.

Пропозицію щодо її повернення неодноразово  подавав депутат міської ради Руслан Мороз на пленарних засіданнях сесії міської ради.   Проте  дошка й надалі перебуває в історичному музеї.

І вкотре, 26 червня на сесії Володимир-Волинської міської ради депутат Руслан Мороз, зважаючи на прохання представників ветеранських організацій,  озвучив депутатський запит щодо повернення дошки полеглим прикордонникам на попереднє місце.

«Прошу відмінити рішення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради і повернути  дошку загиблим прикордонникам на попереднє місце», – звернувся до колег-депутатів Руслан Андрійович. Проте під час голосування думки депутатів докорінно розійшлися. І запит не було підтримано.

Відомо, на дошці присутня радянська символіка, яка, слідуючи законодавству про декомунізацію, й стала причиною такого рішення виконкому. Можливо задля вирішення питання варто вирізати цей атрибут та дослухатися до прохань ветеранських організацій?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!