Відділ культури і туризму виконавчого комітету міської ради та Володимир-Волинський історичний музей імені О. Дверницького  оголошує міський фотоконкурс «Володимир крізь призму почуттів», присвячений 1030-й річниці з часу заснування міста Володимира-Волинського.
Тематика робіт:
– 1 фото – історичні будівлі краю (споруди, будинки, серед яких пам’ятки історії, культури та архітектури міста Володимира-Волинського та району);
– 1 фото – мальовничі краєвиди;
– 1 фото – люди.
Для участі в конкурсі потрібно подати 3 авторські роботи хорошої якості у форматі А4, які ніде раніше не висвітлювалися авторами та не брали участь в інших фотоконкурсах. Журі оцінює подані роботи учасників і визначає одного переможця у кожній категорії. З
Переможці нагороджуються подяками відділу культури і туризму виконавчого комітету міської ради та цінними подарунками, решта учасників – заохочувальними подарунками.
Конкурсні роботи приймаються до 16.00 години 25 липня 2018р. за адресою: вул. І. Франка, 6 (історичний музей).
При оцінюванні робіт журі буде враховувати оригінальність і неповторність тематики конкурсних робіт, новизну і креативність, творчий підхід, якість фото.
Роботи усіх учасників конкурсу експонуватимуться на «Володимирському узвозі» у рамках проведення Дня міста у сквері біля історичного музею 29 липня 2018року.
Довідки за телефоном: (03342) 2 – 19 – 11.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!