Недарма кажуть, Інтернет – це великий смітник, в якому, до речі, можна віднайти масу цікавої інформації. І коли шукали інформацію про фермерські господарства харизматичного представника від ВО «Свобода» у Володимир-Волинської районної ради Павла Карпюка, відомого у місті та в районі бізнесмена, наткнулися на ще одну досить-таки цікаву інформацію про два товариства, які, на нашу точку зору, мають все ж таки неабияке відношення до вищезгаданого правдоруба.

На теренах Зорянської сільської ради   зареєстроване ще одне товариство “ВОРЧИН”   (https://opendatabot.com/c/39521320). Адреса реєстрації: 44714, Волинська обл., Володимир-Волинський район, село Ворчин, вулиця Лугова, будинок 11. Директор: Кузьмик Роман Володимирович. Вид діяльності: 01.70 Мисливство, відловлювання тварин і надання пов’язаних із ними послуг.

Власниками станом  на 21.06.2018 року є Гевондян Гарик Слебанович; Кузьмик Роман Володимирович та Наумчук Віталій Григорович. Все б нічого, проте адреса реєстрації директора та власників   жодним чином не збігається із юридичною адресою товариства. Бо усі вищезгадані особи проживають у Володимирі-Волинському. Дивно й те, що  ТОВ «Ворчин» є сусідом по реєєстрації фермерських господарств Павла Карпюка «КарпоАгро» та «ВорчинАгро» ( відповідно Лугова, 12 та Лугова, 7)  Ніколи б не подумали, що у невеличкому селі на одній тільки Луговій вулиці  можна зареєструвати стільки фірм.

Проте ці вищезгадані підприємливі люди на цьому не завершили свою діяльність. Вони увійшли до складу ще одного ТОВ – «Устилуг» https://opendatabot.com/c/38474521). І хоча адреса реєстрації    місто Луцьк, вулиця  Бенделіані, будинок 5, квартира 38, за якою швидше всього мешкає його директор Барчук Лариса Михайлівна, до переліку власників увійшли вже знайомі за попереднім товариством особи: Гевондян Гарик Смбатович та Кузьмик Роман Володимирович. Та й вид діяльності ідентичний: мисливство, відловлювання тварин і надання пов’язаних із ними послуг.

Не прив’язуватимемо Павла Карпюка до вищезгаданих товариств, проте є інсайдерська інфолрмація, що мисливські угіддя, площею 3340 га,  які 12квітня 2017 року надала Волинська обласна рада ( рішення обласної ради №13/33 http://volynrada.gov.ua/session/13/33-0 )   товариству з обмеженою відповідальністю «УСТИЛУГ» у користування   терміном на 25 років, фактично перебувають в користуванні свободівця Карпюка.

А як же програма партії? (http://svoboda.org.ua/party/program), в якій  одним із пунктів є ліквідація кланово-олігархічної моделі економіки та демонополізація. Цим розділом передбачено   реалізацію концепції національної економіки, що забезпечить поступ усієї нації та гідне життя кожного українця на засадах безупинного розвитку та соціальної справедливості.

Крім того, у програмі вказано зобов’язати громадян, які бажають набути у користування землю сільськогосподарського призначення у розмірі більшому, ніж 30 гектарів, скласти кваліфікаційний іспит на предмет діяльності на цій землі.

Зі слів лідера Свободи Олега Тягнибока: “У моєму розумінні націоналізм – це не лише ідеологія. Це стан душі, вища форма патріотизму. Такий, знаєте, дієвий патріотизм, який не обмежується, наприклад, підтримкою національної футбольної команди або піднятим “за Україну” келихом шампанського. Справжні націоналісти готові жертвувати заради своєї країни, свого народу багатьма благами. Націоналізм – це любов до свого, яке ми прагнемо зберегти та примножити”(http://svoboda.org.ua/party/).

А насправді що? І бізнес, який іноді будується не за правилами чесної гри, і земельні оборудки, і навіть до лісомисливських угідь дійшло?!

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!