Одним із проектів рішень, яке заслуховувалося на сесії Володимир-Волинської міської ради, – нагородження відзнакою міської ради «За заслуги перед містом Володимир-Волинський».

Цього разу відзнаку отримали головний редактор «Слово правди» Антоніна Михальчук – за багаторічну працю у сфері журналістики, збереження та розбудову цивілізованого інформаційного простору;  тренер ДЮСШ, майстер спорту Михайло Захарченко – за активну особисту участь у вихованні підростаючого покоління, підготовку переможців у спорті; лікар-окуліст Галина Козар – за багаторічну професійну діяльність у сфері охорони здоров’я.

Під час обговорення даного питання Ярослав Жук  висловив власне бачення щодо кандидатури редактора «Слово правди». На думку депутата, підставою для вручення відзнаки, є не так  «заслуга перед містом, як перед владою міста».  На що начальник оргвідділу міської ради Ірина Ліщук зауважила, що дану відзнаку головний редактор одержує не за те, що друкується у газеті, а за те, що упродовж багатьох років очолює журналістський колектив, змогла втримати газету на відповідному рівні, подає читачам оперативну та достовірну інформацію.

«Я підтримую сказане пані Іриною: Антоніна Андріївна заслуговує на цю відзнаку. Але хочу долучитися до слів пана Жука і звернути увагу на кадровий склад («Слово правди» (Авт.).Тому що хірургом без освіти працювати неможливо. А ось журналістами  в нас  працюють усі. Я вам це кажу як випускниця факультету журналістики. Це зневага до професії», – кинула репліку депутат Світлана Федонюк.

Скориставшись ситуацією, депутат Руслан Мороз поцікавився, за які  послуги  з міського бюджету виділяється 28 тисяч гривень на дві місцеві газети «Слово правди» та «Місто вечірнє»?  Відповідь: ця сума йде за висвітлення новин міста:  наради, брифінги, сесії, виконкоми, комісії та інше, що стосується роботи органу місцевого самоврядування.  Більше того, міський голова наголосив,  що саме у цих двох місцевих газетах найдшевші розцінки на друк поданої інформації.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!