26 червня відбулася сесія Володимир-Волинської міської ради. Ще перед затвердженням порядку денного, в який першопочатково внесено 52 питання,  автори 10-х  наполягали на їх зняттю із розгляду. Проте депутати дали згоду тільки на 7. Крім того, на одному  засіданні розглянуто звіти двох керівників комунальних підприємств – теплокомуненерго та водоканалу.   Проте на цьому  не завершилося. Бо депутат Ярослав Жук зареєстрував ще два проекти рішення, де передбачалися звіти першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука та начальника управління освіти, молоді та спорту В’ячеслава Петрука.

Навіщо стільки звітів на один раз, особливо тоді, коли годинник показував далеко за другу годину дня, і усі присутні в залі втомилися від значного об’єму озвученої інформації, здивувало  декого із депутатів. Взагалі склалося враження, що звіти керівників нікому не були потрібними, оскільки під час  їх виступів частина депутатів відразу ж покинула зал.  А решта настільки бурхливо обговорювала різноманітні питання та проблеми, що  неможливо було іноді вловити зміст виступу.

Після 15-хвилинної перерви, сесія постала під загрозою зриву. Довелося декількох депутатів повертати на свої місця за допомогою нагадування по телефону. Більше півгодини не могла приступити до роботи лічильна комісія,  бо чекали депутата Сергія Граната.

І знову давала збій електронна ситема голосування. Довелося за деякі рішення голосувати в ручному режимі.  А по деяких рішеннях під час їх прийняття доводилося декілька разів натискати кнопки.

Вцілому депутати розглянули ряд бюджетних питань, під час яких розійшлися в думках; погодили більшість проектів рішень щодо земельних питань; прийняли ряд програм та план дій сталого енергетичного розвитку і клімату у Володимирі-Волинському до 2030 року (хоча більшість депутатів до кінця не могли зрозуміти мету цього проекту); надали пільги КЕВ по сплаті земельного податку; делегували до Госпітальної ради представників із міста; дискутували при розгляді питання підтримки ОСББ, ЖБК; нагородили найкращих представників громади відзнакою «За заслуги перед містом» та ряд інших питань.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!