Як вже зазначалося  під час роботи на сесії Володимир-Волинської міської ради, яка відбулася 26 червня, у  депутатів було доволі таки багато не лише запитань до міського голови, а й нарікань.

Особливо гостра дискусія точилася навколо внесення змін до бюджету міста. Депутат Олег Тимосевич обурений тим, що його запит по облаштуванню доріжки на території військової частини, який був підтриманий депутами на попередній сесії, й досі не виконується. «Ви ж мене запевнили, що роботи будуть виконані», – звернувся Тимосевич до міського голови. На що Петро Саганюк відповів, що своє слово бере назад.  Бо доріжки там не бачити до тих пір, поки не вирішиться земельне питання.

Депутат Руслан Мороз подав декілька пропозицій: вивчити питання щодо облаштування пандусів біля храмів міста, оскільки серед вірян є люди з інвалідністю. Окрім цього, на думку депутата, у Володимирі-Волинському дуже гостро постала проблема відведення з вулиць дощової води.  Тобто, потрібно провести ревізію ливнівки на стан  придатності та передбачити кошти на її капітальний ремонт. Як наголосив Руслан Андрійович, на ці роботи у міському бюджеті важко віднайти десятки мільйонів.   Можливо за розвязком даної проблеми варто звернутися до нардепа Ігоря Гузя?

Крім цього, Руслан Андрійович гостро піддав критиці роботу бюджетної комісії, яка часто ігнорує або не розглядає рекомендовані рішення комісії з питань містобудування, житлово-комунального господарства, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та змемельних відносин, членом якої він є.

Зважаючи на 30-відсоткові  втрати води у водогонах міста, про що озвучено в інформації керівника водоканалу, Руслан Мороз вбачає за необхідне щомісяця заслуховувати звіт пана Власюка про те, що зроблено у плані зменшення відсотку втрат на профільній депутатській  комісії.  А депутат Олег Тимосевич  наголосив, що замість того, щоб перекладати бруківку у місті, доцільніше виділити кошти на заміну водогонів.

Депутат Максим Климюк запропонував під час підготовки проектів  рішень з бюджетних питань не погоджувати  виділені кошти так би мовити заднім числом. Депутатів просто ставлять перед фактом: роботи зроблені – потрібно виділити кошти.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!