Керівник Володимир-Волинського теплокомунеерго Сергій Коба на сесії міської ради подав звіт про роботу підприємства. У своєму виступі Сергій Анатолійович ставив наголос на роботі із реструктуризацією боргів, яких у спадок дісталося 10 млн грн, про ремонт котелень та перехід їх на тверде паливо, що дало у минулому опалювальному періоді 1, 7 млн прибутку. Окремо зупинився на заготівлі дров та торфобрикету, встаноленню приладів  обліку теплоової енергії.

Під час інформування керівник теловиків наводив ряд цифр, які характеризують стан розрахунку за газ, заборгованість держави по різниці в тарифах та населення за надані послуги. Озвучив ряд заходів, які підприємство проводить задля виправлення становища та налагодження безперебійного функціонування підприємства: подання позовів до суду про стягнення заборгованості, укладання угод на  реструктуризацію боргів та рейди по квартирах боржників.

Крім того, приведення тарифів до економічно обгрунтованих дало можливість вивести підприємство з минулорічної збитковості. У теплокомуненерго відбулася оптимізація штатної чисельності та робочого часу.

Під час обговорення у депутатів виникло ряд запитань які стосувалися не лише виробничої діяльності а й особистих відносин із міським головою Петром Саганюком. Адже декілька років тому обидва стояли по різні боки політичної барикади.

«А чи не вбачаєте ви прояви корупції у тому, що ви, як керівник комунального підприємства, котрого призначив міський голова Петро Саганюк, є головою бюджетної депутатської комісії? Крім того, у 2014 році  ви вручали міському голові пілотку, кричали, що він є хабарник. То ж як вам тепер працюється під патронатом Петра Саганюка?», – звернувся до доповідача депутат Руслан Мороз.

На це запитання, Сергій Коба дав зрозуміти, що на даний час він знаходитиме точки дотику задля того, аби підприємство працювало стабільно. Без політичних інтриг.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!