Сьогодні, 2 липня, розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників, пише gazeta.ua. Через них абітурієнти подаватимуть заявив у вузи з 12 по 26 липня. Реєстрація проходить на сайтіez.osvitavsim.org.ua. Там абітурієнт повинен створити власний електронний кабінет.

Для цього вводять електронну пошту, номер телефону, пін-код і рік отримання сертифіката ЗНО. Для реєстрації потрібно використати ту пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України, повідомляють у Міносвіти.

Далі вказують серію, номер, середній бал атестата, завантажують його відскановану копію, кольорову фотокартку розміром 3х4 см. Після закінчення реєстрації абітурієнт отримує логін і пароль для доступу в особистий кабінет.

 Перед реєстрацією та роботою з електронним кабінетом вступникам варто ознайомитись з Інструкцією щодо подання заяв в електронній формі.

Якщо в абітурієнтів виникнуть проблеми з реєстрацією, необхідно звернутись на електронну пошту: ez@inforesurs.gov.ua або за номером (044) 290-18-13.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!