На щовівторковій оперативній нараді під керівництвом  міського голови здебільшого порушувались комунальні питання в контексті підготовки до Дня міста. Поряд з тим, ставився наголос на перевиконанні бюджету, його розподілу та початку робіт у приміщенні, яке придбано в селищі цукрового заводу під одне із відділень центру первинної медико-санітарної допомоги. Щодо даного приміщення,  воно придбане вже давно. Проте жодних пропозицій по його переобладнанні не поступали. На цьому зробив один із акцентів Петро Саганюк.

«Давайте пропозиції, давайте будемо закладувати кошти в бюджеті на його реконструкцію. Давайте відкриємо якесь  відділення. Там немає аптек»,  – звернувся міський голова до  першого заступника Ярослава Матвійчука та головного лікаря ТМО Олександра Клачука.

Досить критично міським головою оцінено фронт «виконаних» робіт з ремонту вулиць міста.

«Місяць часу пройшов, а жодної дороги не заасфальтовано. Звісно, погодні умови зараз цьому перешкодили. Це я розумію. Але ж була погода. Защебенили Залізняка, біля Ковельської, 113, Кривоноса. До речі, на Приивокзальній з’явилася нова яма. Поїдьте, подивіться. Зараз блисне погода і  за неділю повинні все те позакатувати. Область на ремонт вулиць нам дала 6,9 млн гривень, таку ж суму  повинен виділити  міський бюджет. Бо ж фінансування йде 50/50. Якщо ми не використаємо ці кошти, скажуть в області, що міський голова та його команда дещо не допрацьовують », – наголосив  Петро Саганюк, звертаючись  до заступника Матвійчука,  начальника управління житлово-комунального господарства Фіщука та директора «Полігону» Козичка.

Ще одне критичне зауваження стосувалося нового вуличного освітлення у скверах напроти райдержадміністрації та історичного музею.

«Як я почав розбиратися, то там аж 22 світильника. Я розумію, що має бути красиво, але до того ж має бути скромно. На ці роботи треба 1,8 млн.грн. Крім того, роботи не доведені до пуття»

Щоразу на оперативках  підіймалося питання ремонту приміщення ДРАЦС. Однак чомусь або  руки до нього не доходять, або керівники міста вирішили, що нареченим байдуже, де одержати свідоцтво про шлюб.

«Ви ж подивіться, що у тому ЗАГСі робиться. Або давайте припиняти розписувати там, або  щось треба робити. Та туди страшно зайти», – вкотре міський голова описав не надто приглядну картину приміщення, яке стоїть в центрі міста.

«Давав доручення місяць тому. Вам, Ярослав Анатолійович (перший заступник), вам, Фіщук (начальник управління житлово-комунального господарства). Місяць тому у місті було перше серйозне підтоплення. В районі Устилузької, Сагайдачного. Що зроблено, щоб виправити становище?»

Проблем у місті вистачає. На часі завершення вкладання бруківки у парку «Слов’янському». Гостро стоїть проблема бродячих собак. Й надалі продовжується стихійна торгівля із землі на госпорозрахунковому ринку. Щоразу ці проблеми озвучуються,  однак як кажуть, віз і нині там.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!