Як повідомляє AUTO.RIA, якщо законопроект №7064 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання смертності на дорогах» буде прийнятий в цілому,  для законослухняних – стане більш безпечно на дорогах. А от для потенційних порушників, які вживаючи алкоголь чи подібні за дією препарати сідають за кермо – з’являться всі шанси відправитись за ґрати.

Причому, на доволі серйозний термін – від 8 до 10 років, та бути позбавленим водійських прав на 10 років. Така відповідальність наставатиме у випадках, якщо водій, будучи п’яним, створив ДТП внаслідок якої є постраждалі з важкими тілесними ушкодженнями, загиблий, або кілька загиблих.

Також, якщо водій, позбавлений «прав» раніше за рішенням суду, керував автомобілем у стані алкогольного або подібного сп’яніння, і скоїв ДТП, при якому виникли наслідки, перераховані в попередньому абзаці – йому загрожує позбавлення волі строком на 5 років, і довічне позбавлення водійських прав. 

На голосуванні 04.06.2018 року  у першому читанні документ отримав 240 голосів «за» та лише один «проти». Отже, імовірно, цей проект невдовзі буде підтриманий і в другому читанні, тобто в цілому, та стане законом.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!