У місцевих засобах масової інформації та соцмережах активно рекламуються заходи, що відбуватимуться на День міста. Усі, хто причетний до них, ретельно готуються аби все пройшло на високому рівні. Древній Володимир чепуриться, оскільки зустрічатиме гостей і святкуватиме своє 1030-річчя. Однак чи встигнуть навести лад у центрі, де відбуватимуться гуляння?

Так, проситься хоча б пофарбувати фасад ДРАЦС. І хоча міський голова неодноразово на нарадах наголошував, що його потрібно привести у належний вигляд, далі слів справа не зрушила з місця. А саме біля нього відбуватиметься «Володимирський узвіз» і люди бачитимуть ось таку картину:

Ось така памятка археології заховалась у хащах напроти музею. Чи то забули про неї, чи вона втратила свою історичну цінність? Якраз повз неї хотіли зробити пішохідну вулицю. Може й добре, що провалився план «укропівця» Сергія Радкевича, бо так хоч машинами проїжджають і не звертають уваги на цей постамент. А якби туристи прогулювались і помітили його, щоб могли подумати?

Видання вже писало про це однооке диво поблизу кафе “Ласощі”, але й досі ніхто на нього не звернув уваги. Мабуть, чекають поки трапиться автопригода. Тоді почнуть щось робити. Живемо за принципом: поки грім не вдарить. Зате камери поставили. Але вони не регулюють правила дорожнього руху.

До святкування залишились лічені дні. Чи будуть виправлені прогалини у самісінькому центрі міста, де відбуватимуться заходи – дасться знати. Як ні, гостям буде на що дивитися. А от кому за це буде соромно? Теж питання риторичне.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!