У попередньому дописі «Які роботи ведуться в охоронній зоні “Валів-Городище”?,  зокрема у коментарі начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Віктора Фіщука щодо незрозумілої ситуації поблизу Валів Городища, на території яких знаходиться кафе «Пузата хата», де за словами робітників проходить заміна каналізаційних труб, зазначено, що там створилася аварійна ситуація.  А саме – напірний фекальний колектор при скачуванні (під тиском) тріснув і фекальні стоки виходили на поверхню. Звідти і неприємний запах в парку.
Того ж дня робітники на запитання, а чи копатимуть надалі рів під труби, твердо наголосили, що земляні роботи на цьому завершені.
Та таки обманули. Бо у п’ятницю в охоронній зоні Валів й надалі трактор, що в народі носить назву «рачок», продовжував рити канаву вздовж труб. Вглиб парку поряд із руслом річки Смочі. І знову в колекторах робітники щось били, розкопували та ретельно заглядали всередину колодязів.
Спілкуючись із жильцями гуртожитку, вдалося дізнатися, що жодного смороду вони не почули. А працівники прилеглих закладів взагалі розповіли  досить-таки цікаву історію.   Спостерігаючи за роботами, вони поцікавились, що ж тут відбувається. З’ясувалося з відповіді тих, хто контролював ситуацію, що усі ці роботи пов’язані із… відкриттям фонтану. І не коли- небудь, а до Дня міста. Тільки де ж той фонтан битиме – невідомо.
Ось так вводять в оману жителів міста. Одним говорять – заміна каналізації до кафе. Іншим – ліквідація аварійної ситуації та смороду. А третім – підводять мережі до фонтану. То де ж правда?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!