Людській жорстокості немає меж. А коли вона стосується братів наших менших, той поготів.  Перестати давати їсти собаці, щоб вона скоріше здохла. Так вирішив один з господарів Володимира-Волинського. Бідну знесилену тварину помітила пересічна мешканка міста і, погодувавши її, вдалася до пошуків господаря. Яким же було її здивування, коли знайшла його і почула, що йому собака не потрібна і він навмисне морить її голодом. Цю історію описала  у Фейсбук зоозахисниця Anna Kukharik . 
“Не можу писати цей пост без сліз… сльози злості, та більше, ненависті, заливають прямо!
Як так можна? Як?.
Сьогодні нам прийшлось вислухати жахливу історію. Одна з небайдужих жительок нашого міста вчора йшла по Устилузькій і на заправці ОККО побачила лежачого пса. Собачка не могла навіть піднятись на ноги. Тварина була настільки знесилена, що просто падала. Жінка її покормила і почала пошуки господарів. Вдалось дізнатись адресу, де живуть ці горе-хазяї. На подвір’ї хатини жінку зустріло п’янюче чудо. Чоловік відразу зізнався, що пес його і прямо заявив, що навмисно не годує собачку, щоб та здохла!!! Ви це чуєте?…. Щоб тварина скоріше здохла!!! Ну не йо….ть!!!? Це в нашому цивілізованому суспільстві, яке чимдуж біжить до Європи. Оцей “організм” (“людиною” не назву) заявив, що в нього ще одна така собака є. Поки жінка відійшла глянути на другу нещасну, мужик давай гамселити собаку по голові! Жіночка з бійкою забрала тварину і через ціле місто повела додому. Тварина не могла йти, через кожні кілька метрів зупинялась і падала. І уявіть собі, що дуже дивно, навіть, я б сказала, неймовірно, не хотіла йти! Це ж яка сила любові повинна бути до того “хазяїна”, щоб повертатись туди, де б’ють та не кормлять!!!!!Це ж яка вірність і безмежна відданість живе у серці собаки!!! ЛЮДИ, вдумайтесь!!!…
На даний час собачка на перетримці, сьогодні її оглянув ветеринар…( велика подяка Тернову Сергію за огляд цієї красуні) це дівчинка 3 роки, стерилізована. На данний момент знесилена і потребує гарного догляду та харчування. Шукаємо для цієї дівчинки відповідальних нових господарів”.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!