Сьогодні вранці на Волинь прибув Президент Польщі Анджей Дуда, щоб взяти участь у заходах, приурочених до 75-ї річниці Волинської трагедії 1943 року.

Окрім того, польський Президент долучився до богослужіння у кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла та помолився за припинення війни в Україні та за полеглих людей у ній. Пісkя чого  передав місцевому священику римо-католицької церкви Віталію Скомаровському пам’ятний хрест на вшанування загиблих поляків.

Одночасно Президент України Петро Порошенко у рамках робочого візити відвідає південний схід Польщі, де у селі Сагринь урочисто відкриє Меморіал пам’яті українців, котрі загинули від рук польських “селянських батальйонів” та підрозділів Армії Крайової у 1944 році.

Так, вже зараз він прибув в Устилуг, звідки відбуде кортежем до Польщі. Оскільки про його візит не було повідомлено, для місцевих мешканців це стало несподіванкою. Побачивши гелікоптер, який кружляв над містом, а також чималу кількість поліцейських машин та кортеж, вони кинулись до місця події, де кожен мав змогу побачити Петра Порошенка.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!