Позачергова сесія Володимир-Волинської міської ради розглянула ряд змін до бюджету міста.  А саме в частині державної субвенції для фінансування центру первинної медико-санітарної допомоги, якої надійшло в сумі 3 млн 648 тис грн. Погодили виділення коштів в сумі по 500 тисяч кожному на капітальний ремонт спортивного майданчику НВК №3-ліцей та  утеплення і гідроізоляцію даху ДНЗ (ясла-садок) №7. До загального фонду міського бюджету  зарахували 200 тисяч від Зарічанської сільської ради  на ремонт вулиці Федорівська. До речі, питання ремонту вищезгаданої вулиці неодноразово підіймав депутат Руслан Мороз на рівні голів обох органів самоврядування.

Окрім цього, Зарічанська сільська рада виділила міському бюджету  263349 грн, з яких 9270 – на придбання памперсів та калоприймачів для стомованих пацієнтів; 85424 – на навчання сільських дітей у дитячій музичній школі; 168654 – на утримання учнів, які проживають на території Зарічанської сільскої ради, та навчаються в школах Володимира-Волинського.  До доходів загального фонду узгодили субвенцію в сумі 4356 грн, яка надійшла від Устилузької міської ради для придбання паперу для підписання декларацій між лікарем та пацієнтом Устилузької ОМТГ.

Хоча перед початком роботи сесії дехто із депутатів висловив зауваження щодо несвоєчасного  оприлюднення проектів рішень із бюджетних питань. Як зазначив Олег Тимосевич, на узгоджувальних засіданнях комісій оприлюднюються одні суми, а на сесію виносяться зовсім інші.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!