На Волині головного лікаря районного лікувального закладу викрито на одержанні неправомірної вигоди. Про це йдеться на сторінці у Фейсбук прокурора Волинської області Максима Киричука.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в області та оперативними працівниками Управління захисту економіки в області департаменту захисту економіки Національної поліції України сьогодні, 10 липня 2018 року, викрито головного лікаря одного з районних лікувальних закладів області під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 6 тис. грн. 
У 10 тис. грн. посадовиця оцінила своє сприяння суб’єкту господарювання, який надає комерційні медичні послуги, у продовженні договору оренди приміщення. Під час одержання першого траншу неправомірної вигоди її було викрито.
У кримінальному провадженні провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії, по завершенню яких вирішуватиметься питання щодо повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину та обрання їй запобіжного заходу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!