Два проекти – «Самооборона для дітей» та «Битва талантів-3», представлені Володимир-Волинською міською молодіжною організацією «Реверс» стали переможцями у щорічному конкурсі програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді на 2018 рік. Третій – «Турбота взамін на любов» цього річ не пройшов. Як зазначила член конкурсної комісії, депутат міськради Світлана Федонюк, проект є хорошим і вдалим, оскільки не тільки згуртував родини, де виховуються діти з особливими потребами, а й допоміг їм у складних ситуаціях. Більше того, він й надалі продовжує тривати, хоча в іншому форматі. Тож, на її думку, варто звернути увагу на інші, які не тільки стали популярними, а й сприяють патріотичному та культурному вихованню молоді. Саме такими є «Самооборона для дітей» ( Руслан Бормовий), та «Битва талантів» – (голова молодіжної організації «Реверс» Максим Климюк), котрий представляв їх.

З його слів, проект «Самооборона для дітей» спрямований як на патріотичне виховання дітей, так і навивчення та вдосконалення  комплексу заходів по самообороні. Саме цим займається військово-патріотичний центр «3 полк», засновником якого є автор проекту Руслан Бормовий, і який налічує понад 200 дітей різного віку, серед яких 40 відсотків становлять дівчата. Окрім теоретичних занять, юні патріоти вчаться бойовій майстерності та освоюють систему самозахисту. Займаються в орендованому приміщенні на вулиці Ковельській, відповідно обладнаному. Окрім цього, другий рік поспіль на базі «3-го полку» діє літній табір для рейнеджер. Варто зазначити,  цього року кількість бажаючих побувати у ньому зросла утричі. Разом із тим зросли й потреби, зокрема, на технічне оснащення. Тож кошти, які отримають у якості перемоги (75% бюджетних і 25% – власних) підуть на його придбання.

Проект «Битва талантів» за два роки став не тільки популярним у місті та районі, а й поза їх межами. Оскільки охочих взяти участь у ньому виявилось чимало. А ще він відкрив нові таланти та допоміг здійснити мрію деяких учасникам. Окрім того, деякі отримали запрошення до участі у ріхноманітних заходах у Львові. Користуючись нагодою, Максим Климюк подякував управлінню освіти, молоді та спорту міськвиконкому за підтримку в організації цього конкурсу, і висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Незабаром буде оголошено про наступний конкурс. Про умови участі, які, до речі є спрощеними, і дату видання повідомить.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!