Детективи Національного антикорупційного бюро України 9 липня затримали комерційного директора компанії-постачальника палива для Міністерства оборони України, якого підозрюють у розкраданні понад 149 млн грн. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як зазначається, чоловік впродовж дев’яти місяців переховувався від слідства, у листопаді 2017 року його було оголошено в міжнародний розшук.

За даними слідства, затриманий, достовірно знаючи, що є підозрюваним, свідомо не повертався на територію України. Проте 13 червня 2018 року сплив термін дії його паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що унеможливлювало подальше перебування на території країн Європейського Союзу, тому 9 липня 2018 року він змушений був повернутися в Україну. Причому державний кордон ця особа перетнула на підставі свідоцтва на повернення в Україну.

Так, затриманий, за версією слідства, є одним із учасників корупційної схеми, за якої Міноборони України впродовж 2016 року незаконно переплатило за поставлене йому пальне 149,339 млн грн.

За даними “Української правди“, йдеться про топ-менеджера “Трейд Коммодіті” Володимира Гарькавого.

 

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!