Днями волинську річку Стохід звільнили від надмірної водної рослинності за допомогою машини-амфібії. Про це пише “Твій портал”.

Днями жителі Любешівщини спостерігали чудасію на річці Стохід – на території природного заказника розчищати водне плесо від латаття та інших водоростей, помагала… «амфібія». Ідеться про спеціальне устаткування – машину-амфібію марки «Труксор», якою покосили водну рослинність на відрізку річки, що припадає на Національний природний ландшафтний парк «Прип’ять-Стохід». До того русло було заросле водоростям, як довгим мотуззям.

«Впродовж трьох днів за фінансової підтримки приватних підприємців Любешова Надії Зімич (мережа магазинів «Добробут») та Віталія Котика для покращення гідрологічного режиму та пропускної здатності водного русла проведено очистку річки Стохід від надмірної водної рослинності машиною-амфібією «Труксор» в районі урочищ Березня, Піярська, Підвісний міст», – ідеться на сторінці природного парку «Прип’ять-Стохід» у соцмережі «Фейсбук».

Опубліковані у соцмережах фото наочно показують, якою була ситуація із буйною річковою флорою «до» та якою стала «після».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!