Десять новеньких карематів та волейбольна сітка — таким чином до облаштування військово-партріотичного табору “Рейнджер Кемп Україна” долучився Володимир-Волинський міський штаб Радикальної партії Олега Ляшка. На відкриття першої табірної зміни до дітвори з цими необхідними у походних умовах подарунками завітав керівник штабу Дмитро Юзвенко. У цей час уже стояли розгорнуті намети, а діти розташовували у них спальні місця, для створення яких однією із важливих умов є наявність спеціального килимка-каремата, що, на жаль, знайшовся не у кожного.
– Як відомо, це таборування на теренах нашого міста проводиться уже вдруге, тож матеріальна база постійно поповнюється, але завжди виникають нові потреби, із забезпеченням яких ми вирішили допомогти, – прокоментував свою участь у організації побуту юних рейнджерів Дмитро Юзвенко. – За словами організаторів табору, чимало батьків надіслали попередні заявки з проханням забронювати туристичні каремати для їхніх дітей, адже не кожен має змогу купити повний комплект необхідного спорядження. Ми відразу зголосились їх придбати, бо ж вони захищають тіло людини від прохолоди, вологи та нерівностей поверхні, а не секрет, що саме від комфортного та безпечного сну напряму залежить здоров’я дітей, які 7 ночей проведуть у наметах на полігоні за будь-яких погодніх умов. Розваги розвагами, а здоров’я підростаючого покоління — найважливіше!
Подяка від організаторів не забарилась. “Шикарний подарунок для Рейнджер Кемп від голови правління ПрАТ “БММ” та керівника штабу Володимир-Волинської міської та районної РПЛ”, – такий допис супроводжує фото придбаного за ініціативою партійців туристичного спорядження на сторінці табору в соцмережі.
До слова, у літній табір “Рейнджер Кемп Україна” у Володимир-Волинський на першу зміну приїхали три десятки юнаків та дівчат з десяти різних областей нашої держави. Тут підлітків чекає безліч цікавих розваг, популярні американські спортивні ігри, боксерські поєдинки, а також нові знання та навички з питань охорони здоров’я та особистої безпеки, розвиток комунікативних здібностей, загартування тіла та духу. А що вже казати про такі важливі для дітей підліткогового віку моменти, як започаткування справжньої дружби чи виникнення перших почуттів. Усе це — в наметовому містечку, яке живе своїм окремим життям від ранкової зарядки до вечірньої ватри. Тож, в добру путь, “Рейнджер Кемп Україна”, і хай за підтримки відповідальних дорослих людей молоде покоління росте здоровим, мудрим та патріотичним.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!