Україна повинна протягом наступних п’яти років повернути 33 млрд доларів зовнішніх позик. Щорічно необхідно залучати близько 5 млрд дол. для обслуговування боргів. Про це під час години запитань до уряду в п’ятницю сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман, пише Finance.ua.

«З 2005-го по 2013 роки в Україні створено понад 50 млрд дол. боргів. Вони були позичені і витрачені невідомо на що. З 2014 року ми обслуговуємо ці борги. Для їх обслуговування нам необхідно щорічно залучати близько 5 млрд дол. За наступні 5 років нам треба повернути 33 млрд дол.», — сказав Гройсман.

Він зазначив, що, незважаючи на те, що економіка зростає, уряду потрібно залучати й інші ресурси, щоб обслуговувати борги.

«Моя позиція і, переконаний, народних депутатів полягає в тому, щоб швидше віддати ці борги, щоб економіка була сильною. Було декілька ключових вимог, серед яких — створення антикорупційного суду. Але це важливо для громадян України, міжнародних інвесторів і міжнародних партнерів», — зазначив Гройсман.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!