Нинішній час став свого роду випробуванням для кожного з нас. Більшість людей думає як вижити, бо вільних коштів для не запланованих покупок просто не вистачає. Для прикладу,  парасоля. Не завжди вона потрібна, однак  без неї ніяк у дощову погоду. Декілька років тому цю річ  можна було придбати за якихось 40 гривень, то нині ціна стартує від 150.  Хоча якість не завжди відповідає цінам.

Але парасоля ніколи вічно не служитиме, як би ми її не берегли. Тому іноді спостерігаєш, як люди ходять із поламаними та викрученими в різні боки парасольками.

У Володимирі-Волинському є ряд ремонтних майстерень: взуття, одягу, телефонів та різноманітної побутової техніки. А ось по ремонту парасольок – не густо. Проте, одного разу йдучи по вулиці 20 липня, майже на самому її початку, на старій хаті прочитала вивіску, написану від руки на невеличкому клаптику паперу: «Ремонт зонтиків». Цікавість взяла верхи.

Зазирнувши до будинку, побачила чоловіка середнього віку, котрий майстрував парасольку. Познайомилася. Його звуть Микола. У пристосованій під  майстерню кімнаті лежить в очікуванні ремонту декілька парасольок. Одна в роботі. Поряд розкладені на купки запчастини.

Розговорилися. Микола каже, клієнтів вистачає. Сарафанне радіо дає позитивні результати. Запчастини для ремонту іноді купує, іноді підбирає викинуту парасольку. Все згодиться.  Вартість ремонту залежить від його складності. Якщо замінити спиці – 45 гривень. Якщо ручку або ще декілька деталей – до 60 гривень. Проте у майстра є ряд гнучких знижок: коли людина приносить дві-три парасольки одночасно, ремонт кожної вартуватиме для замовника 45 гривень. Незалежно від складності ремонту. Як сказав мій співрозмовник: «До мене звертаються ті люди, які не мають змоги придбати нову парасольку. І дерти великі гроші просто немаю совісті».

Дохід невеликий. Вистачає грошей на харчі та дещиця залишається на матеріали. Але майстер радіє й тому, що отримує. Окрім парасольок Микола ремонтує жіночі сумочки, велосипеди, дитячі самокати. Роботи вистачає.

Для читачів подаємо його телефони, якими можна скористатися та домовитися з майстром про дату та час зустрічі: 0971050760; 0938796185;0667971739.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!