Будь-яка людина має право на повноцінне соціальне життя. Це і є – інклюзія. Але насправді, переважна більшість людей з обмеженими можливостями замкнута у чотирьох стінах. Якщо ти не можеш рухатись як усі, говорити як усі, виглядати будеш згідно буденним уявленням про норму. Здається, тебе ніде не чекають і йти тобі нікуди. Але це не так. Вихід є завжди.

 Конкурс «Кращі інклюзивні практики-2018», організатором  якого є некомерційна організація «Інклюзивні практики» за підтримки International Association For Community Development (глобальної міжнародної мережі, акредитованій ООН), об’єднав  130 унікальних інклюзивних проектів з Казахстану, Білорусії, України, Таджикистану, Узбекистану, Киргизії, Росії та Грузії. Мета конкурсу – популяризація успішного досвіду інклюзивних практики у найрізноманітніших сферах: інклюзивний спорт, творчі інклюзивні позитивні колективи, авторські проекти, арт-інклюзія і сімейний досвід.

Якщо близька вам людина – особлива: як знайти друзів? Яке заняття обрати? Чи можна допомогти стати щасливим? На ці та багато інших питань відповідають учасники.

 Конкурс  пропонує ознайомитися з проектами. Кожен з яких – безцінний, тому що кожна історія – історія подолання, перемоги над собою, перемоги духу.

На сторінці сайту https://inclusivepractices.net/festival/2018/03/23/competition/ опублікована детальна інформація про учасників конкурсу, яка постійно оновлюється.

Тут кожен може знайти ідею, яка надихатиме його і буде підтримана друзями та близькими:

https://www.youtube.com/inclusivepractices

https://www.facebook.com/inclusivepractices

https://vk.com/inclusivepractices

https://www.instagram.com/inclusive_practices

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!