Упродовж півріччя нинішнього року демографія у Володимир-Волинському районі виглядає  не надто оптимістично. Оскільки на 104 народжених припадає 235 смертей. Як зазначає начальник Володимир-Волинського районного відділу ДРАЦС Тетяна  Юхимюк, протягом  цього періоду  складено 379 актових  записів, з них про народження – 104; про шлюб — 29;   про розірвання шлюбу – 5;   про зміну імені – 6;   про смерть — 235.

Серед народжених немовлят переважають хлопчики, котрих народилося 58, відповідно дівчаток – 46. Варто наголосити, що із цієї кількості народжених 14 дітей зареєстровано на прізвище матері. А це рівнозначно, що ці немовлятка народилися поза шлюбом. Поряд з тим, чотири заяви матері та батька дитини про визнання батьківства  надійшло до відділу після реєстрації народження дитини.

«На 3-х батьків складено адміністративні протоколи відповідно до вимог статті 144 Сімейним кодексом України, де вказано, що  батьки зобов’язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати її народження», – розповідає Тетяна Іванівна.

У сільській місцевості найбільш вживаними іменами для дівчаток залишаються Анастасія, Олена, Надія, Марія,  для хлопчиків – Олександр, Артем, Макар, Богдан, Сергій.

Поряд з тим, одну новонароджену дівчинку назвали Естер, а хлопчика – Даніслав.

За цих півроку   скорочено місячний термін 4 парам  наречених, що було підтверджено відповідними документами.   Внесено 18 відміток про розірвання шлюбу в актових записах про шлюб у разі розірвання шлюбу в судовому порядку рішення суду, яке набрало законної сили.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!