На  території  Володимир-Волинського району  вилучено нелегальний алкоголь і тютюн. Про це повідомляє volynonline з посиланням на відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

У рамках операції «Акциз-2018» з 11.07.2018 – 17.07.2018 року в ході фактичних перевірок суб’єктів господарювання на території   Володимир-Волинського району встановили факти реалізації алкогольних напоїв без придбання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та зберігання тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

Такий результат перевірок став можливим завдяки тому, що в області запрацювала програма «Легальний акциз», яка була створена працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів.

Оскільки з програмою «Легальний акциз» були ознайомлені голови районних рад та голови районних державних адміністрацій, то саме від органів місцевої влади фахівці ДФС мають можливість отримувати інформацію про порушення на ринку реалізації підакцизної продукції.

Зокрема, тепер до управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів надходить інформація від територіальних громад щодо здійснення торгівельної діяльності без придбання ліцензій представниками бізнесу.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!