Видання вже писало про Іванка Нестеренка, котрий бореться з важкою недугою – ДЦП. Завдяки його мамі Надії, котра попри невтішні прогнози лікарів, не опустила рук, а довела, що віра, надія та наполегливість допоможуть стати на ноги дитині. І результати є! Однак, щоб одужати і жити повноцінним життям, потрібно ще багато працювати. А ще на реабілітацію потрібні кошти, які Надія щоразу просить у благодійників. І, зізнається, вони знаходяться. Жінка каже, що Бог чує її і посилає добрих людей. Віддячити вона може лише щирою молитвою за них.

Так, допомогти Іванку зібрати гроші на черговий курс реабілітації вирішила  журналіст  Tetyana Izotova,  котра оголосила благодійний аукціон на своїй сторінці у Фейсбук. Не так давно вона захопилась оригінальними букетами, які виготовляє з фруктів, овочів, солодощів та інших смаколиків. Один із них вирішила продати, а виручені кошти передати Надії Нестеренко. Варто зазначити, перші претенденти уже є.

“Увага!!Благодійний аукціон!! Ось цей гарячий, пристрасний букетик з перців чилі, паприки, лайму, гранату та цвітної капусти дістанеться людині із гарним смаком!) Окрім цього, придбавши букет, ви ще й допоможете 8-річному Іванку у якого важка форма ДЦП. Попри страшну недугу, його мама Надия Нестеренко, ні дня не опускає рук, віддаючи усі сили та кошти на лікування свого молодшого сина, яке все таки дає позитивні результати! Тож, друзі, давайте зробимо разом добру справу! Оголошую аукціон на продаж оригінального букетика, який підійде, як жінці, так і чоловіку. Стартова ціна – 200 грн. Крок – 20 грн. Усі кошти будуть передані мамі Іванка. Ставки приймаються до 09.00 24.07. Поїхали!!!”

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!