Боєць АТО Сергій Ульянов, якого звільнили з лав Збройних Сил, підпалив себе під час протесту під будівлею Міністерства оборони. У такий спосіб, солдат хотів довести, що його незаконно звільнили з армії. Крім того, він вимагає визнання рівних прав добровольців із учасниками бойових дій. Акцію транслював телеканал ZIK в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі».
Під час інтерв’ю боєць Сергій Ульянов розповів, що тривалий час добровольці не могли поспілкуватися з представниками Міноборони, минулого року навіть голодували під стінами відомства. Вони вимагали, аби права усіх бійців, які воювали на фронті, були рівними за законом.

«Закінчилось все тим, що хлопців відправили як військовослужбовців на воєнно-лікарську комісію у госпіталь. Там нас списали за усіма старими болячками, у кого були контузії та інше. За цей час командуючий силами спеціальної операції Луньов нас перевів незрозумілими указами в особисте розпорядження і після проходження ВЛК, мене за один день вкотре вигнали», – сказав Ульянов.

За його словами, з ним не розрахувались та навмисно не видали потрібних документів. Хоча за процедурою це незаконно. «Я залишився у повітрі, навіть не можу стати на військовий облік. Просто не можу далі жити і нормально працювати та розвиватися. Мого бойового побратима взагалі звільнили без його відома, він також не отримав жодних документів. А з приводу нашого командира, який вирішував моє питання, взагалі не смішно, адже його самого звільнили ще у 2016 році».

Перехожі допомогли загасити вогонь, на місце події викликали швидку.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!