Побутує в народі прислів’я:  «Не мала баба клопоту – купила порося». Подібна ситуація сталася з мешканкою Володимира-Волинського. Тільки замість порося  днем раніше придбала новий стартовий пакет «Лайфселл» в одному із пунктів продажу у центрі  міста.  Упродовж дня  встигла  повідомити новий номер лише двом друзям, як вечірньої пори на цей же номер надійшло смс-повідомлення від “ФК ЖЕНЕВА”.

Адресат попереджував, що вона, ігнорує їхніми вимогами, внаслідок чого мені їй нарахована пеня. Повторне її нарахування відбудеться 21 серпня. У кінці повідомлення вказано контактний телефон. Жінка була здивована дивним повідомленням, оскільки кілька годин тому придбала мабільний пакет і номер ніде не встиг засвітитись, тому відразу ж зателефонувала за вказаним номером, щоб з’ясувати це. Відповіла особа жіночої статі, котра на російській мові попередила, що це тільки початок спілкування ЖЕНЕВИ з Любов’ю Лазарівною. Вони тепер періодично  писатимуть повідомлення та ще й телефонуватимуть. Таа намагалася пояснити, що вона не  є тією Любов’ю Лазарівною і щойно придбала стартовий пакет і жодного відношення не має до їх компанії. Проте російськомовна пані навіть слухати не хотіла її пояснення, а нахабно заявила, що мобільні картки перешиваються. Тобто, готуйтесь до постійного спілкування з ними.

Як виявилося, ФК ЖЕНЕВА – колекторська контора, котра стягує борги з клієнтів трьох банків: Форум, Дельта та Платинум.

Наступного ранку власниця пакету звернулась до магазину, у якому здійснила покупку. Подала для ознайомлення смс-повідомлення. Однак там спокійно відреагували і пояснили, що є певні правила в операторів мобільного зв’язку: якщо карточка не активується рік, номер блокується. Ще півроку він залишається законсервованим і після цього йде у продаж як новий стартовий. Бо на усіх абонентів не вистачить карток. Якби це був один із банків, відділення яких є у Володимирі, питання вирішилося б. Для цього потрібно прийти до банку та пояснити ситуацію. І номер телефону, заявлений боржником під час підписання кредитного договору, просто б зняли. А так доведеться не звертати уваги на повідомлення та дзвінки ЖЕНЕВИ, або ж купити новий стартовий пакет. Але де гарантія, що номер виявиться не у базі даних боржників якогось із банків?

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!