У четвер, 26 липня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про підготовку до продажу 44 родовищ газу, які потребують інвестицій. Повідомляє ZAXID.NET.

Відповідна заява прозвучала на засіданні уряду. 44 земельні ділянки з газовими родовищами загальні запаси яких складають 150 мільярдів кубометрів газу будуть продані на електронних аукціонах.

«Сьогодні ми ухвалимо рішення про відкриття інформації про геодані, про проведення аукціонів. У нас уже підготовлено 44 земельні ділянки із запасами 150 мільярдів кубометрів газу, які потребують інвестицій та технологій», – заявив Гройсман.

Як повідомлялося раніше, 25 травня компанія Держгеонадра відкрила доступ до реєстру газових і нафтових свердловин України. Сервіс надаватиме достовірні інформаційні послуги надрокористувачам, які мають спеціальні дозволи або мають намір їх отримати. Цей реєстр також буде корисним і для органів державної влади, що здійснюють контроль за використанням нафтогазоносних надр з метою відновлення (реліквідації) продуктивних свердловин , які були ліквідовані або законсервовані.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!