Напередодні святкування дня Володимира відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради. Одним із питанням порядку денного – підтримка звернення молодіжної ради з приводу повернення місту історичної назви,  заснованого князем Володимиром.

Озвучити дане звернення  запрошено голову молодіжної ради, депутата міської ради Максима Климюка.

Як зазначив Максим Сергійович, дане питання вже неодноразово підіймалося громадою міста, однак із незрозумілих причин так і не було доведено до логічного кінця.

«Молодь проявила ініціативу повернути історичну назву місту, про що винесено рішення, яке направлене до міського голови. Тепер потрібно це рішення винести на широкий загал та дізнатися думку громади. Під час активного обговорення   визріла хибна думка з приводу того, що дане питання потрібно винести на місцевий референдум. Проте законом це не передбачено. У противагу цьому скажу, що вже багато міст та селищ в Україні без жодних референдумів та норм закону про декомунізацію повернули історичні назви.  Тобто, було б бажання, рішення завжди можна прийняти позитивне.   Зважаючи на це, на черговому засіданні молодіжної ради було запропоновано склад  робочої групи на чолі із міським головою Петром Саганюком, яка, на думку молоді, повинна  активізувати громаду на обговорення.  Як мені вдалося поспілкуватися,   жодного дискомфорту жителі міст, що повернули свою історичну назву, не відчувають.  Нас підтримує нардеп Ігор Гузь. І чим швидше ми згуртуємо громаду та приймемо позитиве рішення, тим швидше Верховна Рада його розгляне», – звернувся до присутніх Максим Климюк.

На завершення виступу депутат  зачитав рекомендований склад робочої групи, яка працюватиме  над поверненням історичної назви місту та виразив сподівання на підтримку членів громадської ради.

Усі   члени громадської ради своїм одноголосним рішенням підтримали  звернення ради з питань молодіжної політики про формування робочої групи з питань підготовки та проведення заходів щодо повернення місту історичної назви – Володимир.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!