12 інформаційних табличок з мотивуючим змістом до Дня міста виготовила і встановила молодь Володимира-Волинського, а саме – члени молодіжної ради при міськвиконкомі, головою якої є депутат міськради Максим Климюк. Їх можна побачити у  місцях, де люди люблять проводити дозвілля, зокрема у парку Слов’янському, на громадському пляжі поблизу села Заріччя, у сквері біля історичного музею та парку по вулиці Героїв Небесної Сотні. Таким чином молодь закликає людей не смітити.

Під час встановлення до справи долучився десятирічний Артемко, котрий катався на роликах у парку. Хлопчик живе неподалік і часто проводить вільний час у Слов’янському, тож його, та поради дівчаток, які гуляли на дитячому майданчик, де краще і з яким написом таблиці повісити, згодилися. А щоб комусь не свербіли руки поздирати або зіпсувати їх, ініціаторам довелося у прямому сенсі вилазити на голови один одному, щоб розмістити таблички якомога вище. Залишається сподіватися, любителям подебоширити вистачить здорового глузду звернути увагу на них у хорошому розумінні і пройти повз.

Що ж, місто готове до святкування: вкладена нова бруківка у парку та сквері, висаджені квіти на клумбах, прибрані центральні вулиці, є вказівники, подаровані Миколою Матусевичем, до того усього додались інформаційні таблички від молоді міста, які мають спонукати містян та гостей стародавнього Володимира дотримуватись чистоти у ньому і берегти довкілля. Починаємо святкувати!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!