Спортивні змагання зі стрибків у висоту «Володимирській висоти», ініціатором яких є майстер спорту України Вадим Кравчук, організатор – відділ управлінні освіти, молоді і спорту, відбулися у Володимирі-Волинському.

Вже не вперше стрибуни з різних регіонів приїздять на День міста позмагатися і спробувати свої сили у встановленні нових рекордів. Так і цього разу, у його 1030 річницю 15 спортсменів, серед яких 5 дівчат та 10  хлопців,  зібралися на Площі Героїв.

Варто зазначити, подивитися та повболівати за них прийшло чимало людей. Боротьба за перемогу була запеклою. Хлопці й дівчата нерідко збивали планку,  наполегливо намагаючись підкорити висоту.

У результаті, перше місце посіла харківчанка, майстер спорту Лілія Клінцова, подолавши 180 см. Серед чоловіків перше місце здобув чемпіон України у стрибках у висоту з Кіровоградщини – Антон Мокряк. Хлопець здолав – 215 см, що 10 см є вище його попереднього рекорду. Володимирчанин Вадим Кравчук, котрий є ініціатором і співорганізатором змагань, здобув срібло. А от його молодший брат – Олександр теж показав непогані результати, посівши третє місце у юнацькому розряді. Нагороди вручала майстер спорту міжнародного класу, фіналістка Олімпійських ігор у 2016 році – Ірина Геращенко та представники міської влади.

Голова ради з питань молодіжної політики міськвиконкому Максим Климюк від себе подякував спортсменам за участь, і вручив грошові нагороди трьом легкоатлетам. Тренер ДЮСШ і наставник володимирських стрибунів у висоту майстер спорту України Михайло Захарченко зазначив, що задоволений результатами своїх вихованців, хоча й у цих змаганнях переможцями не став жоден. Однак, як каже він, це не говорить, що хтось із них виступив погано. «Ніхто не знає можливостей своїх суперників, тому результат також  ніхто не може планувати. Ці змагання є ще однією сходинкою до чергових перемог».

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!