Щовівторкова оперативка в останній день липня за головуванням Володимир-Волинського міського голови розпочалася із аналізу святкування Дня міста, що відбулося упродовж минулих вихідних.

В загальному, міський голова подякував усім, хто був причетний до організації свята. Проте не обійшлося без інциденту, який узріла уся Україна по одному із телеканалів. Як було наголошено, для проведення богослужіння, присвяченому 1030-річчю хрещення, запрошувалися представники усіх релігійних конфесій, які є у Володимирі. Однак декотрі священослужителі невідомо з яких причин проігнорували цей захід. Зважаючи на це, міський голова Петро Саганюк наголосив,  якщо хтось не виявив бажання прийти на спільну молитву, ніхто  окремо запрошувати не збирається.

«Я однаково відношуся до усіх конфесій, всіх їх однаково поважаю. А зробити «базар» на усю Україну, ображати іншого, так дехто мастак. Пора вже шукати примирення та мирно-дружно жити. Вже оту агресію пора завершуватти і думати спільно, як будувати надалі державу, а не воювати між собою», – підсумував Петро Саганюк.

Й надалі гостро піддано критиці ремонт окремих вулиць міста, зокрема Гайдамацької, Незалежності, Драгоманова та Івана Франка. Не надходять пропозиції щодо переліку  об’єктів, ремонт яких потрібно завершити.   Зволікається подача бджетних запитів від головних розпорядників коштів установ міста. Дуже повільними тепмами освоюються кошти, які спрямовані на ремонти  закладів освіти та теплового господарства. Не дійшли руки у відповідних служб до кіосків, що в районі «Салюту». Й надалі власники або орендодавці ігнорують вимогами щодо приведення своїх приміщень до норм, які передбачені у  Правилах благоустрою у місті. Неналежним чином вмонотовані каналізаційні люки на вулиці Луцькій, які «грають» під шинами автомобілів.

І наостанок вкотре загострено увагу на розрахунках територіальних громад району за послуги, які надаються міськими закладами жителям сіл. Дана проблема останнім часом стала  каменем спотикання. Боляче усвідомлювати у цій  історії те, що заручниками міжбюджетних розрахунків  стають діти, які прагнуть здобувати знання  у  Володимирі.

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!