У Володимир-Волинському районі, окрім двох сільських рад, створено об’єднані територіальні громади. Проте селяни знають тільки міського голову Петра Саганюка. Й надалі зі своїми проблемами йдуть не до  своїх очільників громад чи села, а до мера Володимира.

«Дивно, що багато хто із жителів району не знають свого голову, а тільки Саганюка. Йдуть та просять матеріальної допомоги. На запитання, хто голова територіальної громади, люди не лише не знають, а й дивно запитують: а що в нас є голова громади? Багато хто із тих, хто приходить на прийом, навіть  не знають, що їхні села об’єднані в громаду. Приходив з Островка нещодавно чоловік, який хоче щоб його дитина вчилася у місті. Я пояснив, що на навчальний процес додатково йдуть кошти із міського бюджету. І за сільських дітей, які хочуть вчитися у місті, потрібно перераховувати певну суму коштів із бюджету громади. Проте  дехто із голів відмовляється  платити… », – загострив увагу Петро Саганюк на щовівторковій оперативці.

Так і хочеться запитати сельчан: коли йшли на вибори голів громади, невже не знали, кого обираєте? Може вже потрібно й головам, яких обрали, частіше спілкуватися із селянами великої громади? А чи голови  вважають, що одержавшии владну булаву,  можна на людські проблеми просто махнути рукою?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!