Ось уже й літо підходить до завершення. Поступово тривалість дня зменшується, а ночі – збільшується. Разом із тим й сутеніє раніше, а на вулицях міста починають вмикати ліхтарі. Але не на всіх. Наприклад, на генерала Шухевича, вони світять тільки до друкарні. Далі – суцільна темрява. Начальник ЖКХ Віктор Фіщук запевнив в одному з коментарів, що з часом виправлять ситуацію. Але не сказав, коли це станеться. А ще виникає запитання: чому деякі ліхтарі на цій ділянці вулиці інколи вмикаються?  Так, приміром, у п’ятницю, напередодні Дня міста, через три стовпа вони  світили, а у саму річницю, коли народ повертався з концерту, жоден не був увімкнений. Це так підготувались до свята? Чи така економія?

21 століття на вулиці. Здавалося б, цивілізація має бути всюди. А нею і не пахне. Таке враження, комфорт  лише у центрі. Хоча вулиця, яка носить ім’я Героя України, теж є майже центральною, і люди, які ходять нею, мають повне право робити це не у суцільній темряві, озираючись, щоб по голові ніхто не дав, а комфортно, і безпечно.  Бо у деяких місцях ще й пошкоджений асфальт, тож травмуватися  легко. Але це  інша тема.

Залишається сподіватися, влада зверне увагу на вулицю Шухевича, на якій проживають люди, котрі сплачують податки, і мають право вимагати цивілізовані умови.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!