Нещодавно чимало ЗМІ писали про «страшну знахідку» у річці Луга. Мова йде про пакет з рештками мертвих тварин, який викинули у воду замість того, щоб закопати. Санепідемслужба проігнорувала повідомлення поліцейських, які виїхали на виклик Юлії Нехай, – жінки, котра знайшла пакет. А міський голова запевнив, що влада сприятиме екологам провести обстеження  водойм, розташованих у місті, зокрема, Риловиці, Луги та Смочі.

Так і хочеться додати: спочатку річки почистіть, потім обстежуйте. Бо у такому сміттєзвалищі жодна бактерія не втримається. Ось таку картину можна спостерігати на громадському пляжі на березі Луги, що біля мосту.

Видання неодноразово писало про жахливий стан річки, але жодної реакції влади немає. Місток геть поламався, а з нього стрибають діти. Сама водойма заросла так, що жоден човен не пропливе. А минулого року там сплав влаштовували. До того усього ще й гілляки впали у воду. Як же треба не любити місто, щоб довести до такого стану чи не єдине місце відпочинку містян?! Таке враження, це робиться спеціально, бо інакшого пояснення немає.

Новоутворені джерела, що були виявлені на березі, і про які писало «Володимирмедіа», засипали піском. Фахівців ніхто не викликав, щоб з’ясувати їх походження. А засипати легше всього, щоб не мати клопоту. Навіщо? Це ж треба буде думати, що з ними робити. А так нема, й крапка. Та коли це й справді джерела з питною водою, які б можна було облаштувати, щоб відпочиваючі мали можливість втамувати спрагу? На жаль, тепер ніхто не дізнається. Хіба чекати, коли знову почнуть бити з-під землі. Ось тоді потрібно  щось робити, і не чекати, поки влада зверне увагу на них.

На пляжі відпочиває багато людей, серед яких як діти, так і дорослі. А ось поплавати можна хіба що ходячи ногами по дну.  Річка обміліла, на це впливають і погодні умови. Але вона й заросла, і стала вужчою. Ще кілька років,  і зникне, як зникла Риловиця, на березі якої любили відпочивати місцеві мешканці. Насправді, якщо вдуматись, це – жахливо. Бо ми нічого не залишаємо своїм нащадкам. Місто поступово перетворюється на депресійне. Через відсутність роботи люди їдуть за кордон на заробітки, молодь виїжджає, бо не бачить перспектив. Що далі чекати, здогадатися не важко. Догосподарювалися.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!