В Україні всохло майже 400 тисяч гектарів лісу, Волинь на першому місці. Станом на сьогодні загальна площа всихання становить майже 400 тисяч гектарів. Пише “Під прицілом“. За останні роки спостерігається значне збільшення обсягів всихання саме соснових лісів Полісся, йдеться на сторінці Державного агентства лісових ресурсів України у Facebook.
За інформацією агентства, осередки масового всихання вже охопили Волинську, Житомирську, Київську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську області та продовжують збільшуватись по всій території України.
Так, станом на сьогодні загальна площа всихання становить 395,4 тисячі гектарів, з яких соснові насадження на площі майже 200 тисяч гектарів, що вже перевищує річні показники минулого року, – йдеться у повідомленні.

І хоч всихання ялинників у Карпатському регіоні існує давно, але залишається актуальним і сьогодні. “Попри всі зусилля лісівників, на площі близько 30 тисяч гектарів цей процес має негативну тенденцію до зростання”, – зазначає Державне агентство лісових ресурсів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!