У той час, коли центральні вулиці населених пунктів намагаються всіляко прикрасити та оновити, околиці зазвичай оминають увагою. Віддаленим та забутим місцем у Володимирі-Волинському є район цукрового заводу — колись потужного та багатолюдного підприємства, від якого зараз залишились хіба що кілька складських приміщень та виробничих будівель, які використовуються для продукування зовсім інших товарів. І якщо на експлуатацію споруд час від часу знаходяться охочі, то від колись необхідних територій відреклись уже давно.

Так сталось, зокрема, із великою ділянкою, що розташована відразу за автобусною зупинкою “Цукровий завод”, і через яку пролягають кілька пішохідних доріжок, що ведуть до домівок мешканців цього району. Питання благоустрою цієї території неодноразово порушувалось жителями Луцької та прилеглих вулиць, але від причетності до неї відмовились і місцеве комунальне підприємство, і філія дорожньо-експлуатаційної дільниці.

Після чергової відписки депутат міськради від цього округу, член РПЛ Роман Горошкевич та в.о.голови міської організації Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Юзвенко вирішили самотужки навести лад на ділянці, що заросла бур’янами і хащами, в яких сховається доросла людина, не кажучи уже про дітей, які змушені боязко перебігати по доріжках, з обох боків оточених густими зарослями.

Озброївшись простим господарським знаряддям, та заручившись технічною підтримкою косарки з КП “Полігон”, роботу якої оплатили,  активісти зі сходом сонця приступили до роботи. Молоді деревця, а також обочини бетонних доріжок довелось обкосити вручну, з великими зарослями справився тракторист. За кілька годин роботи ділянку було не впізнати. Стало видно усю територію, перехожих більше не лякали високі хащі, а густа зелень не бруднила одяг. Вочевидь, така акція стала несподіванкою для жителів віддалених вулиць.

“З самого рання активісти в районі цукрового заводу косять траву у садах та алеях району, приємно дивитись!”- таке повідомлення з’явилось на сторінці “Типовий Володимир-Волинський” у Інстаграм. – Жителі околиць міста теж заслуговують на комфортні умови, ми раді, що нам трішки вдалось їм у цьому допомогти, – прокоментував добру справу партійців в.о.голови міської організації РПЛ Дмитро Юзвенко та додав, що цей віддалений район має дуже багато проблем житлово-комунального характеру.

Не далі, як минулого тижня, від імені депутата Романа Горошкевича довелось подати звернення до відділу ЖКГ міськвиконкому про перенесення сміттєвих баків від дитячого майданчика у дворі багатоповерхівок на вулиці Луцькій. І це лише початок, адже люди звертаються і з питаннями створення ОСББ, і щодо ремонту вулиці Залізничної, встановлення вуличного освітлення та з інших приводів.

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!